O nás

AKCE: OBJEDNEJTE SI JÍDLO PŘES NAŠE STRÁNKY WWW.OBEDJEDE.CZ A ZÍSKEJTE COCA-COLA PLECH 0,33L ke každé objednávce ZDARMA!!!!!!!

Naše společnost se zabývá rozvozem obědů pro firmy i soukromé osoby.  Pro firmy možnost množstevní slevy po domluvě. Rozvoz jídel je na Praha 4 a 10 a přilehlém okolí. Za přijatelné ceny nabízíme výběr jídel z denního menu. Pokrmy jsou připravováný denně čerstvé.

 

Prozatím v období zavření restaurací rozvážíme pouze obědy ( Po-So)  od 11:00 - 14:30 hodin. V případě změny bude vše napsané na našich stránkách

 

V případě delší trasy rozvozu než 5km je účtován poplatek 39Kč za dopravu i při objednávce nad 300Kč. Rozvoz nad 5km máte zdarma při objednávce přesahující 600Kč. Rozvoz se počítá z ulice Táborská 500/30, Praha 4, Nusle.

 

Krabičky zdarma!!!  Jídlo je zatavené fólii a krabičce, kterou můžete dát i do mikrovlnky.  Lahve na nealko jsou zálohované 3Kč, již zahrnuto v ceně. Naši limonádu, pivo, kofikolu Vám načepujeme do pet lahví se speciálním uzávěrem. 

 

Objednávat můžete na našich stránkách www.obedjede.cz nebo přímo na telefonu 601 338 200. 

 

Věrnostní program neplatí na rozvozy, pouze u okénka restaurace. Zákazníci, kteří kartičku ještě mají můžou akci dokončit do 10-tého razítka, nové karty již vydávaný nebudou. Ke každé objednávce na rozvoz od nás dostanete plechovku Coca-coly zdarma. Děkujeme za pochopení.

Vyrábíme i bezlepkové dorty, objednávka 2 dny předem.

 

Platit lze hotově i stravenkami.

 

Jídla s láskou vařená...Tešíme se na Vaše objednávky.